Зміст
Веб дешборд дизайнер
Робота з групами клітин таблиці
Способи відображення підсумків в таблиці
Можливість копіювання клітин таблиці звіту в Notepad, Excel, Word
Оптимізація роботи з вибірками в контексті
Об'єднання комірок таблиці при експорті в Excel
Клонування версії звіту «Інтерактивний дешборд»
Оптимізовано пошук користувачів звітів в адміністративному модулі
Оновлений дизайн «Інтерактивного дешборда»
Пошук в елементі Filter «Ітерактівного дашборда»
Дія «Розгорнути / Згорнути» елемент в «Інтерактивному дешборді»
Веб дешборд дизайнер
Веб дешборд дизайнер дозволяє створювати «Інтерактивний дешборд» в браузері і має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє користувачеві без будь-яких труднощів здійснювати прив'язку, формування, макетування даних та т. д. Багато з цих зазвичай складних завдань можна виконати за допомогою простої операції перетягування, що дозволяє користувачеві негайно приступити до створення «Інтерактивного дешборда»:

Ви можете створити новий «Інтерактивний дешборд»:

Веб Dashboard дизайнер дозволяє створювати такі елементи:
- Pivot
- Grid
- Chart
- Scatter Chart
- Pies
- Gauges
- Cards
- Filter Elements
- Image
- Text Box
- Group

Або ж ви можете редагувати вже існуючий.
Всі створені або відредаговані «Інтерактивні дешборди» можна зберігати тут же в браузері.
Вікно дизайнера «Інтерактивного дешборда» має такий вигляд:

В полі зліва Вам доступні іконки для створення нових елементів, в полі праворуч знаходяться створені раніше елементи «Інтерактивного дешборда».
Додати елемент в «Інтерактивний дешборд» можна клікнувши по вибраному елементу або ж перетягнувши його в поле «Інтерактивного дешборда»:

Далі досить легко можна налаштувати вибраний елемент:

Також є можливість налаштувати інтерактивність даного елемента з іншими елементами «Інтерактивного дешборда»:

Далі можна задати спосіб відображення елемента, назви заголовка:

За необхідності обраний елемент можна скопіювати або конвертувати в будь-який інший елемент:

Над елементами можна здійснювати наступні дії:
- Drill Down
- Filters
- Sorting
- Formating
- Highlight
- Spark Line
- Edit Colors
- Parameters
- Print
- Export to PDF, Image, Excel
Робота з групами клітин таблиці
За допомогою комбінацій клавіш Ctrl, Shift і мишки можливо вибрати групу клітин таблиці і отримати для даної групи значення суми, кількість, середнє, мінімальне і максимальне значення:

Способи відображення підсумків в таблиці
Підсумки для рядків / стовпців в таблиці можна відображати тепер не тільки в кінці таблиці, але і в її початку:


Можливість копіювання клітин таблиці звіту в Notepad, Excel, Word
Якщо є необхідність проаналізувати певну групу елементів таблиці, то таку групу легко можна вибрати (використовуючи комбінації клавіш Shift + мишка, Ctrl + мишка), скопіювати і згодом вставити в такі документи як Word, Ecxel, Notepad:


Оптимізація роботи з вибірками в контексті
Оптимізована робота з вибіркою в контексті для ієрархії з великою кількістю даних.
Якщо вибірка ієрархії не більше ніж 10 тис. елементів, то алгоритм роботи з нею в контексті залишився колишній - розгортається весь список елементів. Для ієрархії ж зі списком елементів більше ніж 10 тис. не витрачатиметься час на очікування розгортання всього списку.
При вкидання в контекст ієрархії, число елементів якої перевищує 10 тис. елементів, список елементів буде згорнуто, а поле пошуку розгорнутим:

Після повторного відкриття форма буде містити останні налаштування пошуку:

За замовчуванням кількість елементів 10 тис. елементів і може здаватися адміністратором:

Об'єднання комірок таблиці при експорті в Excel
Раніше така функція була доступна з пункту меню Налаштування / Опції:

Тепер користувач може вибрати цю опцію безпосередньо при експорті звіту в Excel:

Клонування версії звіту «Інтерактивний дешборд»
В адміністративном�� модулі версії звіту «Інтерактивного дешборда» можна клонувати:

Оптимізовано пошук користувачів звітів в адміністративному модулі
В адміністративному модулі на закладці Відкриті звіти оптимізований пошук користувачів в списку користувачів звітів:

Оновлений дизайн «Інтерактивного дешборда»
Пошук в елементі Filter «Ітерактівного дашборда»
В елементі Filter «Інтерактивного дашборда» з'явилася можливість скористатися швидким пошуком в списку елементів ієрархії.
Дана опція знаходиться на закладці Design елемента Filter:

Після її активації, для того щоб легко відшукати і відібрати необхідні елементи в списку ієрархії, спочатку необхідно зняти позначки з усіх елементів:

Потім ввівши ключове слово в поле пошуку відібрати необхідні елементи ієрархії:

Далі до вибраної групи елементів можна додавати наступну групу елементів, використовуючи той же самий принцип.
Дія «Розгорнути / Згорнути» елемент в «Інтерактивному дешборді»
З'явилася можливість розгортати кожен елемент «Інтерактивного дешборда».

Це дозволяє розглянути більш детально ті елементи «Інтерактивного дешборда», які містять велику кількість даних:
