Зміст
Розгорнуті списки елементів в контексті для звітів
Редактор SQL-запиту в «Інтерактивному дешборді»
Підтримка представлень (views) в «Інтерактивному дешборді»
Stored procedure при роботі з джерелами даних
Режим клієнт / сервер для «Інтерактивного дешборда»
MDX-статистика для запитів за елементами
Налаштування пароля
Пошук в списку звітів в модулі звітності
Виділено вибірки з усіма елементами рівня
Автооновлення даних для «Інтерактивного дешборда»
Розгорнуті списки елементів в контексті для звітів
Стало можливим візуалізувати вибірку елементів ієрархії в контексті в розгорнутому вигляді: для атрібутних ієрархій як список елементів, а для регулярних як дерево елементів.
У розгорнутих списках елементів можливе використання контекстного меню:
Крім того можливий швидкий пошук в списку елементів в контексті:
Наприклад, тепер легко відібрати групу в списку елементів (або по черзі певні елементи), що не менш важливо для атрибутної ієрархії. Для цього достатнього в поле пошуку ввести ключове слово, і за допомогою контекстного меню відзначити все елементи відповідної групи:
В результаті, крім раніше обраних, в списку ще будуть обрані і все елементи Road *:
При бажанні, Ви можете тепер працювати тільки з цим набором елементів.
Для цього необхідно в контексті для даної ієрархії в формі вибірки елементів на закладці Опції включити Автономний режим:
Після цього список елементів в контексті буде наступним:
Редактор SQL-запиту в «Інтерактивному дешборді»
Якщо в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) вибрати спосіб підключення до джерела даних Query (запит), то в формі конструктора запитів, після того як Ви додасте всі необхідні таблиці та представлення, у Вас тепер є можливість редагувати автоматично створений SQL-запит:
Для цього поставте галочку навпроти Allow Edit SQL і відредагуйте SQL-запит, який відобразитися в області SQL:
Підтримка представлень (views) в «Інтерактивному дешборді»
В адмін модулі, в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) для «Інтерактивного дешборда» в конструкторі запитів, можливе використання представлень (views):
Stored procedure при роботі з джерелами даних
В адмін модулі в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) для «Інтерактивного дешборда», з'явилася можливість використання збереженої процедури (stored procedure) для вибірки даних:
На наступному етапі Ви можете задати конкретні параметри для збереженої процедури:
Режим клієнт / сервер для «Інтерактивного дешборда»
Для SQL-джерел даних можливе включення Client Mode («Режиму клієнта») для роботи з даними. Щоб його включити необхідно відключити режим сервера для вибраного джерела даних (за замовчуванням встановлено режим сервера). Для цього використайте кнопку Server Mode (режим сервера), яка розташована на панелі інструментів:
У режимі сервера операції, пов'язані з даними, виконуються на стороні сервера. Наприклад, коли користувач застосовує фільтрацію до елементу панелі дешборда, то дешборд автоматично запитує необхідні дані, відправивши запит, який містить відповідний SELECT з вказаною умовою WHERE.
У режимі клієнта операції, пов'язані з даними, виконуються на стороні клієнта (модуль звітності / адмін модуль). В цьому режимі стислий знімок агрегованих даних завантажується в пам'ять клієнта. Це зменшує споживання пам'яті та покращує швидкість операцій обробки даних на стороні клієнта, використовуючи кілька методів: стиснення даних, різні групування даних і багатопотокові алгоритми і т. д.
MDX-статистика для запитів за елементами
Додана MDX-статистика для:
- запитів за елементами у формі вибірки елементів:
- за списком елементів в контексті:
- для допоміжних запитів за списками елементів.
Дана статистика відображається в адмін модулі на закладці Статистика:
Налаштування пароля
В адмін модулі на закладці Користувачі звітів можна задавати умови складності, термін дії пароля:
- для кожного користувача індивідуально
Важливо: Вищий пріоритет мають налаштування пароля індивідуальні для користувача.
У формі будуть доступні наступні параметри:
- Користувач повинен змінити пароль при наступному вході в систему - користувач в примусовому порядку повинен змінити пароль заданий адміністратором;
- Термін дії початкового пароля, заданого адміністратором - адміністратор задає термін дії початкового пароля (кількість місяців або кінцева дата);
- Термін дії - термін дії пароля (кількість місяців або кінцева дата);
- Довжина без спецсимволів (не менше) - довжина пароля, при цьому пароль повинен включати 3 з 4 наступних груп символів: символи верхнього регістру (великі літери), символи нижнього регістру (малі літери), цифри, спецсимволи (! @ # $% ^ *? _ ~ - £ ().,)
- Довжина зі спецсимволами (не менше) - довжина пароля зі спецсимволами, при цьому пароль повинен включати 3 з 4 наступних груп символів: символи верхнього регістру (великі літери), символи нижнього регістра (малі літери), цифри і обов'язково спецсимволи (! @ # $% ^ *? _ ~ - £ ().,).
У разі, якщо пароль користувача не задовольняє умовам заданих адміністратором в налаштуваннях пароля, то при логуванні в модуль звітності користувачеві буде запропоновано ввести новий пароль, який повинен відповідати налаштуванням пароля:
Пошук в списку звітів в модулі звітності
Для користувачів звітності на закладці Список додано швидкий пошук необхідного звіту в дереві звітів:
Виділено вибірки з усіма елементами рівня
На сторінці звіту користувач легко може визначити, яка з вибірок містить тільки всі елементи рівня. Тепер такі вибірки виокремлені певним кольором:
Автооновлення даних для «Інтерактивного дешборда»
Для «Інтерактивних дешборда» стала доступна можливість вмикати / вимикати автооновлення даних при модифікації структури звіту: